«Українська мова - наче квіточка барвиста»

2020-02-19

/Files/images/мова 21 лютого.jpg

21 лютого весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято було запроваджено у листопаді 1999 року тридцятою сесією Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

До цієї дати у центральній міській бібліотеці розгорнуто книжкову виставку «Мова – перлина вікової мудрості», а для малечі з дошкільного закладу «Берізка» №31 був проведений мовно-літературний захід «Українська мова - наче квіточка барвиста».

Діти переглянули відеопрезентацію про походження мови, пригадали прислів‘я, приказки, позмагались у промовлянні скоромовок, декламували віршики про мову.

Захід пройшов цікаво та корисно і гадаємо, що маленькі наші читачі завжди будуть шанувати та любити свою рідну мову.