Патріотична сторінка «Соборна духом Україна»

2020-01-21

/Files/images/IMG_20200121_150850.jpg

День 22 січня 1919 року займає особливе місце в історії становлення незалежності нашої країни. Саме того зимового дня 101 рік тому в золотоверхому Києві під перегук дзвонів Святої Софії було ухвалено рішення про об'єднання двох, розділених історичною прірвою, гілок українського народу.

З цієї нагоди день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою в Україні відзначається як День Соборності України. Це державне свято має символічний зміст особливо зараз, коли на сході країни наші воїни продовжують відстоювати цілісність держави та захищають її від загарбників. День Соборності - це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель.

До цієї видатної події у центральній міській бібліотеці пройшов захід, метою якого є формування національної свідомості та виховання почуття патріотизму у підростаючого покоління.

Учасники заходу не тільки прослухали історію виникнення свята – Дня Соборності України, а й ознайомились з історичними фактами про Україну, пригадали видатних українців, дізнались про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом, яка відбулась 20 січня 1990 року, як символ духовної єдності людей східних і західних земель України.

Відповідаючи на запитання літературно-історичної вікторини, присутні продемонстрували свої знання з історії рідної держави.

Відвідувачам заходу було запропоновано переглянути тематичну літературу, представлену на книжковій викладці.

Протягом 21 та 22 січня користувачі бібліотеки можуть ознайомитись з викладкою літератури та переглянути на екрані документальні фільми до цієї урочистої дати.