«Андрію, даруй нам надію»

2019-12-13

/Files/images/IMG_20191213_101740_1.jpg

На бібліотечні посиденьки «Андрію, даруй нам надію» до центральної міської бібліотеки прийшли ті, хто любить відвідувати народознавчі заходи, цінують та зберігають народні традиції, бажають змістовно провести своє дозвілля. І це – наші активні, веселі, креативні майстрині з клубу «Три Д».

Атмосферу фольклорного дійства передавали вишиті рушники, якими був прикрашений читальний зал бібліотеки, а також старовинні речі побуту.

Щоб дізнатись детальніше про день Святого Андрія Первозванного присутні переглянули презентацією про походження свята та традиції його проведення.

Як заведено на вечорницях, не обійшлось і без веселих забав,традиційного українського ворожіння, цікавих передбачень. А які ж вечорниці без вареників? Крім традиційної української страви від Андріївни усіх частували запашним чаєм та солодощами, а також розважали веселою програмою.

Щирий сміх, приємна атмосфера залишили незабутні враження і теплий спогад.