Виставка-осінь

2019-09-14

/Files/images/IMG_20190914_114452.jpg

Кожна пора року має щось дивовижне, прекрасне і особливе. І хоча трохи сумно, що так швидко й непомітно промайнуло літо, проте красуню-осінь ми зустрічаємо з трепетом у душі. І не дивно, адже, щедра осінь зачаровує нас своєю красою, пригощає дарами, радує око різнобарв’ям кольорів та відтінків.

У кожному місяці осені не лише багато фантастичних красивих днів, а й чимало свят та визначних дат. Докладніше дізнатися про це вам допоможе виставка-інсталяція «У ритмах осені», яка розташована у читальному залі центральної міської бібліотеки.

А ще восени з’являється багато книжкових новинок, отже є чудовий привід завітати до бібліотеки і використати довгі осінні вечори для творів, які найкраще пасують осінньому читанню.