Вишитий портрет Кобзаря

2019-08-14

/Files/images/Вишитий Шевченко.jpg

Вишитий портрет Кобзаря

Вже 4 рік у Кропивницькому за підтримки міського голови Андрія Райковича діє акція з колективного вишивання певного символу України.

Усі ці вишивані символи створюють вихованці навчальних закладів разом зі своїми батьками, педагогами і друзями під час літніх канікул. Долучаються до них і читачі та працівники центральної міської бібліотеки.

У рік започаткування проекту це був 25-метровий «Рушник єдності» зі словами Гімну України на ньому.

Потім була вишита мапа України площею 24 м2.

Торік вишивали стрічки з орнаментами різних територій України, які були заплетені у «Вінок єдності».

Цього року продовжили традицію вишиванням портрету Кобзаря та рядками з віршу «Тільки ворог, що сміється..».

14 серпня у центральній міській бібліотеці куратори проекту бібліотекар Оксана Монзалевська та вишивальниця Олександра Пренко, керівник гуртка образотворчого мистецтва школи №8 Алла Грінчук ,а також члени бібліотечного клубу «Три Д» зробили останні стібки на полотні.

Презентувати його містянам, як і три попередніх вишитих символи, будуть на День Незалежності України.