Book–вояж «Європа зблизька і здалека»

2019-08-03

/Files/images/европа.png

Book–вояж «Європа зблизька і здалека»

Кожен із нас має мрію – відвідати якісь країни, побачити цікаві місця і, якщо це неможливо зробити реально, то віртуально ознайомитись з країнами Європи можна з легкістю.

Так,3 серпня бібліотекарі центральної міської бібліотеки познайомили своїх читачів з дивовижним континентом – Європою, зробивши акцент на літературному доробку європейських поетів та прозаїків.

Читачі мали нагоду пірнути у невичерпне джерело духовної культури континенту, переглянути багатожанрову і цікаву літературу країн Європи.

Діти розповідали про свої улюблені казки та із задоволенням, наввипередки відповідали на питання казкової бліц-вікторини, читали вголос уривки з казок.

Молоді були представлені шедеври європейських письменників в українських перекладах.

Усі разом склали рейтинг найкращих книг, що змінюють життя, серед яких «Маленький принц» А. де Сент-Екзюпері, «Три товариші» Е. М. Ремарка, «Самотність у мережі» Я. Вишневського.

Гадаємо, що ця подорож була захоплюючою і цікавою.