Водоспад блакитних книг

2019-08-02

/Files/images/Блакитна.jpg

Водоспад блакитних книг

Центральна міська бібліотека продовжує цикл виставок «Бібліотечна веселка». З кожною новою виставкою стелажі бібліотеки «розцвічуються» книгами тільки одного кольору.

Раніше до уваги читачів були представлені виставки «Червоне – то любов…», «Поляна зелених книг», а сьогодні ми пропонуємо виставку «Водоспад блакитних книг».

Блакитний – це поєднання білого та синього кольорів, це - колір мрій і сподівань, колір миру і злагоди. Для більшості людей саме цей колір викликає солодкі спогади про відпочинок, активізує мрії,вселяє в душу оптимізм та спокій.

Блакитний – колір неба, води і моря, у якого немає дна і тому блакить заворожує та приковує увагу, особливо якщо відтінок дуже чистий і світлий. А ще від «блакитної» виставки у спекотний літній день віє прохолодою.

Сподіваємось, що наші читачі оцінять цю яскраву позитивну виставку.

Отже, зловіть свою хвилю! Будьте з нами! Читайте!