Їж цукерки і читай!

2019-07-11

/Files/images/цукерки.jpg

Їж цукерки і читай!

11 липня у Всесвітній день шоколаду у центральній міській бібліотеці відбувся захід присвячений ласощам з літературними мотивами.

Бібліотекарі вирішили поєднати приємне з корисним та за допомогою цукерок привернути увагу до книг і літературних героїв, адже у книг та цукерок є багато спільного:

v по-перше, і книги, і цукерки супроводжують нас усе життя;

v по-друге, від прочитання гарної книги, а також від смачної цукерки у нашому організмі утворюється гормон «радості» - серотонін;

v по-третє, і книги, і цукерки можуть мати однакові назви. Багато цукерок носять імена літературних героїв або назв творів - Червона Шапочка, Незнайко, Гулівер, Лісова пісня, Запорожець за Дунаєм, Наталка Полтавка, Тарас Бульба, Білочка, Кіт у чоботях, Золотий ключик, Лускунчик, Пікова дама, Книга джунглів та ін.

Дорослі читачі поділились інформацією про книги, які любили читати у дитинстві, про «літературні» цукерки, яких зараз вже не випускають, а діти розповіли про свої смаки.

Після перегляду тематичної презентації «Історія фантика» учасники заходу за допомогою «літературних» цукерок згадували авторів творів, взяли участь у жартівливих вікторинах та конкурсах і смакували чаєм з різними видами шоколаду та цукерками.

А поціновувачів шоколадної смакоти запрошуємо до бібліотеки «скуштувати» літературного «шоколаду» – книги, які нагадають вам пікантний смак цих ласощів: «Шоколад» Д. Гарріс, «Теплі історії до шоколаду» Н. Гербіш, «Шоколад із чилі» Й. Ягелло, «Чарлі і шоколадна фабрика» Р. Дала.