Розваги під бібліотечною парасолькою.

2019-06-12

/Files/photogallery/Корекц.освіта.jpg

12 червня літній читальний зал центральної міської бібліотеки знову вітав гостей - учнів спеціальних класів інтенсивної педагогічної корекції школи № 26.

Бібліотекар Ірина Хоменко розпочала зустріч з читання власних віршів, які дуже сподобались дітям.

Про різні види закладок для книг спочатку розповіли бібліотекарі Оксана Монзалевська та Олена Федоренко, а потім провели майстер-клас з виготовлення чудових закладок у техніці оригамі. Сподіваємось, що з ними книги дітям буде читати приємніше.

Розмова про книги на цьому не закінчилась, а продовжилась у приміщенні бібліотеки, де для маленьких читачів провели мульт-фест «Із книжки в мультик». Діти впізнавали героїв прочитаних книг в улюблених мультфільмах.

А завершилась зустріч іграми на свіжому повітрі.