Бібліотека під парасолькою

2019-06-05

/Files/photogallery/літній чит зал.jpg

Літній читальний зал відкрився 5 червня у центральній міській бібліотеці.

Чим заповнити вільний час дітей, молоді та дорослих? Як зробити так, щоб влітку їм було цікаво з книгою? Ми гадаємо, що вирішити ці питання допоможе «Літній читальний зал», основна мета якого - стимулювання інтересу до друкованого слова і читання.

Будь-який перехожий без правил та умовностей зможе під відкритим небом почитати книги, газети, погортати журнали, задовольняючи свої пізнавальні запити, скористатись буккросингом.

Діти можуть грати у настільні ігри, читати книжечки, мандрувати сторінками дитячих журналів, малювати, ліпити фігурки з пластиліну, займатися з бібліотекарями творчістю, удосконалювати свої вміння в руханках тощо.

Окрім того, в літньому читальному залі є доступ до безкоштовного Wi-Fi.

Отже, протягом літа ми запрошуємо мешканців та гостей нашого міста до читального залу під відкритим небом, де можна знайти крім новинок літератури і свіжої преси живе спілкування та позитив.