Арт-майданчик «Великодні мотиви»

2019-04-12

/Files/images/арт-майданчик.JPG

12 квітня у центральній міській бібліотеці зібрались члени клубу «Три Д». На кожне засідання майстрині приносять нові неповторні диво-вироби. Ось і сьогодні Олена Яківна Рябуха представила свої роботи (вишиті гладдю картини, скатертини). У черговий раз переконуєшся, що кожне творіння рук наших читачок - це витвір мистецтва, який милує око, зігріває душу.

У невимушеній, теплій обстановці усі ділилися своїми думками про вироби та сувеніри до Великодня, а бібліотекар Оксана Монзалевська провела майстер-клас з виготовлення великоднього кошичка з найпростіших речей. У всіх вийшло створити оригінальну саморобку, яка даруватиме гарний настрій.

Після чаювання присутні ознайомились з книжковими новинками і кожен обрав книгу до душі.