До Дня визволення України

2018-10-23

/Files/photogallery/визволення.jpg

28 жовтня вся наша країна буде відзначати 74-у річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників. Напередодні цієї дати у центральній міській бібліотеці м. Кропивницького для студентів будівельного коледжу була проведена година мужності «Прославлені у віках».

Бібліотекарі розповіли про біль і страждання, смерть і втрати, що принесла війна, мужність нашого народу та довгоочікуваний День визволення.

Користувачам було запропоновано переглянути документальні фільми про роки воєнного лихоліття, а також розповіді героїв та героїнь війни - наших земляків.

На завершення заходу студенти оглянули книжкові виставки. Книги, які представлені на виставці «Мужність і відвага крізь віки», свідчать, що кожне покоління має своїх героїв. Невидимий історичний зв’язок існує між українцями козацької доби, учасниками Другої Світової війни, Героями Майдану, воїнами-захисниками українського Донбасу.

Гадаємо, що проведений захід дав змогу підростаючому поколінню дізнатися щось нове для себе, поринути у ті часи та події, які ми не маємо права забувати.

Все менше ветеранів тієї війни лишається в життєвому строю і нам треба пам’ятати про них, поважати та цінувати.