Товариські посиденьки

2018-08-04

/Files/photogallery/посиденьки.jpg

Наше життя настільки різноманітне у своїх проявах, що деколи не вистачає елементарних знань в непередбачених обставинах в побуті, сім’ї, у школі, на роботі.

4 серпня у центральній бібліотеці було проведено товариські посиденьки «На всі випадки життя. Корисні поради від А до Я». Користувачі бібліотеки переглянули слайд презентацію про лайфхаки, які роблять життя значно простішим. Після презентації присутні радо ділились досвідом і зі зміцнення здоров’я, і з безпеки життєдіяльності, і поводження у різних ситуаціях.

Напевно, дати корисні поради на всі випадки життя неможливо, однак сподіваємось, що запропоновані рекомендації значно полегшать життя, допоможуть уникнути небажаних ситуацій і наслідків нашим читачам.