Бібліо-гурманія продовжується

2018-04-20

/Files/photogallery/14.jpg

Як стверджують експерти компанії GfK Ukraine в своєму останньому дослідженні, половина українців торік не взяла в руки жодної книжки. Інша половина прочитала щонайменше чотири книжки.

Перед бібліотекарями завжди стоїть завдання: залучити користувачів до читання, показати, що майже будь-яка проблема описана у книгах та є шляхи її вирішення, а відповіді на питання теж можна знайти у творах. Зорієнтувати читачів у книжковому потоці та зформувати читацький смак може мобільна виставка «Читай зі смаком».

Мета виставки - показати книгу оригінально, щоб зацікавити читачів, привернути увагу до різножанрової художньої літератури.

Протягом тижня бібліотекарі центральної бібліотеки проводили огляд розділів виставки, бесіди про книги, презентації з дегустацією, літературний фуршет та інше. Пізнати українське на смак допомогла гра-пазл « Склади карту України та визнач видатних письменників кожної області».

Різноманітні книги, представлені на нашій виставці, розкривають читачу «смак» Книги і він сам обирає собі книжкове меню, виходячи з власних потреб.

Виставка доповнена фруктами, ляльками, вишивками та іншими аксесуарами.

Читачі із задоволенням роблять селфі на фоні виставки,прислухаються до рекомендацій бібліотекарів і роблять свій вибір. У великому книжковому меню дійсно важко вибрати «найсмачнішу» книгу.

Своєю яскравістю, креативністю і наповненням виставка привертає до себе увагу читачів і колег. Дуже приємно раз у раз чути схвальні відгуки: «Як оригінально!», «Дуже цікаво!», «Треба прочитати!», «Молодці!».

Оригінальним доповненням виставки стала корзинка з новинками, з якої можна вибрати свіженькі літературні смаколики.

В бібліотеці на Вас завжди чекає «апетитне читання», а книжкове меню з різноманітними смаками підвищить Ваш літературний апетит.