Читай! Спілкуйся! Смакуй!

2018-04-17

/Files/photogallery/читай.JPG

Міська центральна бібліотека прийняла естафету з організації мобільної книжкової виставки «Читай зі смаком» в рамках реалізації проекту «Display – кросинг».

Мета цієї виставки: формування інтересу до книги через колірне, смакове та асоціативне сприйняття.

Бібліотекарі представили меню духовної їжі з 10 смаків: калини, лимону, полуниці, кави та інших.

Першими дегустаторами апетитних книжкових смаколиків стали студенти будівельного коледжу під час проведення літературного фуршету. На полицях виставки кожен знайшов свою «смачну» книгу, а на завершення заходу читачі смакували запашною кавою з солодощами та фруктами.

Ми впевнені, що «смак» книги залишається у відчуттях пам’яті набагато довше, ніж смак реальної їжі. Тож, запрошуємо до смакування читання або читання зі смаком.

Приходьте і ми підберемо ще більше смачненьких книжок (ви ж, мабуть, вже перепробували усі, що є вдома?)