День козацької слави

2017-10-12

/Files/photogallery/SAM_6233.JPG

До Дня українського козацтва бібліотекарі Центральної міської бібліотеки запросили учнів 4 класу школи №26 на історичний пізнавальний захід «Слава не поляже, а про себе розкаже».

Для присутніх було підготовлено змістовну інформаційно-розважальну програму.

Спочатку учні переглянули презентацію про історію розвитку українського козацтва, а потім, поділившись на команди «Козаки» та «Побратими», весело змагались у конкурсах: «Козацьке ерудит-лото», «Стройовий»,«Козацька каша», «Мудрий отаман» та інших. Під час змагань учасники виявили знання з історії доби українського козацтва, дізнались про побут і звичаї козаків, пригадали гетьманів України та головні козацькі заповіді.

Найкмітливішим та найспритнішим козаком ,було визнано Аміра Абугуру - отамана команди «Козаки».

Цікаво провела презентацію книжкової виставки «Лицарський дух козаків» бібліотекар юнацької кафедри Олена Федоренко, яка представила присутнім книги про «Країну козаків», про славетних гетьманів Богдана Хмельницького, Дмитра Вишневецького, Пилипа Орлика, Івана Мазепу, Петра Дорошенка та інших, а також історичні романи українських письменників.

День 14 жовтня – це данина всім козакам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності, а також сучасним воїнам України, які відстоюють цю незалежність.