Презентація поетичних збірок

2017-05-25

/Files/photogallery/сансара.jpg

25 травня у Кіровоградській центральній міській бібліотеці дві молоді поетеси міста презентували на загал нещодавно видані поетичні збірки – це «Сансара» Олени Горобець та «Попелище для феніксів» Надії Гармаш.

Книги видали за підтримки міської ради у рамках програми розвитку культури та туризму

На зустріч з молодими авторками прийшли місцеві письменники, студенти та викладачі Інституту «Україна»,учні школи №26, читачі бібліотеки.

Олена Горобець вже відома читачам за такими збірками як «До барикад», «Горобці-молодці» та «Летючі менеджери». «Сансара» - це друга одноосібна поетична збірка поетеси. «Багато поезій «Сансари» були написані у 2013-2015 роках. Значний вплив на ці поезії здійснили події в країні, тому у збірці є досить сильні рядки громадянського спрямування. В той же час, щоб якось врівноважити емоції, є вірші досить легковажні, про кохання чи різні емоції. Думаю, що читач дочитає до кінця сторінки і його наповнить легке відчуття катарсису, легкості, бажання жити та творити далі», - охарактеризувала свою збірку Олена.

Збірка «Попелище для феніксів» за словами Надії Гармаш, символізує відродження у кращих його проявах, адже кожна людина переживає в своєму житті кілька народжень та кілька занепадів, саме це автор і поєднала у своїх поезіях. У книзі переважає філософська та інтимна лірика, всього у збірці близько ста поезій.

Після невеликої розповіді про книги, поетеси з надзвичайними емоціями зачитали присутнім свої вірші.

Талант дівчат до поезії відзначив голова спілки письменників у Кіровоградській області Василь Бондар, очільник обласного літературного об’єднання «Степ» Віктор Погрібний та письменниця Антоніна Царук.

А ми пропонуємо усім поціновувачам поезії завітати до нашої бібліотеки і прочитати книги поетес.