Талановиті читачі

2016-12-03

/Files/photogallery/image (18).jpg

Книги, хороші люди, спільні інтереси, добре проведений час – це головне, що тримає разом і бібліотекарів, і користувачів!

Працівники центральної міської бібліотеки все роблять для того, аби читачам було комфортно й цікаво спілкуватися, проводити вільний час, знаходити нових друзів та поповнювати знання про найрізноманітніші сторони життя.

Представляти художню творчість користувачів давно вже стало для бібліотеки доброю традицією, ось і зараз на абонементі виставка «Поезія рук невтомних» знайомить відвідувачів з роботами, виконаними у різних техніках. Вироби приємно вражають неповторністю, самобутністю, художньою уявою, вмінням поєднати народні традиції та сучасні напрямки декоративно-ужиткового мистецтва. Роботи наповнені теплом, радістю, створюють гарний настрій.

На презентацію виставки прийшли наші талановиті читачі, а бібліотекар Оксана Монзалевська підготувала слайд-розповідь про різні популярні техніки рукоділля. Майстринь так зацікавила техніка «Кінусайга», що вони почали завзято працювати. Як результат, різнобарв'ям забуяли квіти, створені талановитими руками і щедрою душею їх творців.