Мово моя, калинова!!!

2016-11-16

/Files/photogallery/P1010099.JPG

Кожного року впродовж листопада у дитячих закладах нашого міста проходить Місячник української писемності та мови, який сприяє зростанню престижу, зміцненню та розвитку української мови.

Бібліотекарі кіровоградської центральної бібліотеки беруть активну участь у пропагуванні рідної мови, запрошуючи дітей на свої заходи. Ось і цього року вихованці старшої групи дитячого садочку №31 були гостями нашої бібліотеки. Спочатку для них провели екскурсію по бібліотеці, познайомили з матеріалами книжкової виставки «Мово рідна, живи в ріднім домі».

Захід «Мово моя, калинова» розпочався з перегляду презентації про походження писемності. Королева Граматика в ігровій формі розповіла історію виникнення літер, пограла з дітьми в цікаві ігри.

Вихованці дитячого садочку співали українські пісні, колискові, згадували казки та прислів’я.

Такі заходи допомагають дітям пізнати свою мову, сприяють появі у дітей бажання до спілкування рідною українською мовою.