До нас завітав …

2016-09-06

/Files/photogallery/SAM_1621.JPG

У Кіровоградській центральній бібліотеці відбулась зустріч з відомим азербайджанським публіцистом, журналістом, письменником Керімом Керімлі. Під час зустрічі письменник поділився спогадами про життя в нашому місті під час навчання у Кіровоградському інституті сільськогосподарського машинобудування в 1981-86 роках. Обрав Україну Керім тому, що в ті роки в Азербайджані вступити до ВНЗ було важко. Після закінчення інституту декілька років працював за фахом.

Юнацька мрія стати журналістом не залишала Керіма і з 1990 р. він почав штатно працювати в пресі, був відзначений багатьма журналістськими преміями. Зараз Керім є редактором у видавництві "TEAS Press Nəşriyyat evi", а також він - автор 11 книг.

Переважна більшість його творів присвячена темі Карабаху, а 3 книги – це поезія. Декілька рукописів чекають своєї черги на друк.

Останнім часом, за словами Керіма, він кожен день з тривогою читає вісті з України і вважає, що тема Карабаху, Вірмено-Азербайджанського конфлікту, окупації Азербайджанських земель співзвучна із ситуацією в Криму, Донецьку та Луганську. Сценарист і режисер усіх цих подій - той самий, лише виконавці ролей змінились.

Присутні на зустрічі задавали питання про сучасну азербайджанську літературу, розвиток бібліотек, популярність української літератури в Азербайджані. Керім відверто, зі знанням справи відповідав на усі питання.

На завершення зустрічі Керім подарував бібліотеці свої книги і побажав Україні скоріше стати вільною, демократичною, щасливою країною. Усі присутні подякували організатору зустрічі Оксані Чиканчи за можливість знайомства і спілкування з дуже цікавою, талановитою, неординарною особистістю.