Мальовнича Кіровоградщина

2016-08-30

/Files/photogallery/SAM_1579.JPG

Центральна міська бібліотека запрошує переглянути виставку «Відкрий для себе рідний край», яка розповідає про туристичні «родзинки» нашої області.

Люди люблять подорожувати, бувати в чужих краях, знайомитись з чимось новим і незвіданим. Усіх чомусь тягне за кордон – аби куди, лише б не вдома. І, на жаль, далекі країни ми часом знаємо краще ніж свій рідний край. Так сталося, що з природними шедеврами на території Кіровоградської області ми знайомі менше, ніж з принадами Криму і Карпат. Чи всі знають, приміром, що Кіровоградщина має безліч заповідних територій, курганів, гротів з унікальною флорою і фауною?

Річ у тім, що туристичні маршрути по мальовничих місцях області досі практично не розвинуті. Кіровоградщина залишається єдиною областю України, де немає жодного державного заповідника, жодного національного парку. Насправді ж земля Кіровоградщини має купу принад, які можуть зацікавити і вибагливих мандрівників, і любителів тихого культурного відпочинку.

Ми хочемо нагадати Вам в енний раз про дивовижні перлини нашого краю.

Книжкову виставку доповнює велика карта області з назвами та фотографіями мальовничих місцин.

Отже запрошуємо усіх здійснити віртуальну подорож по рідному краю.