Чаклун повертається!

2015-11-19

/Files/images/SAM_8228.JPG

Чаклун повертається!

Та ще й не один! Минулого року Олег Чаклун відвідав Кіровоградську центральну міську бібліотеку і просто зачаклував усіх присутніх на зустрічі своїми книжками.

Цього року він також виступив у бібліотеці перед учнями четвертих класів школи № 26 - читачами бібліотеки. Разом з ним на цей раз був Сашко Дерманський. Вони презентували книжки видавництва «Фонтан казок» та власні твори. Діти з цікавістю слухали письменників, було багато запитань – море рук тягнулося, щоб привернути увагу гостей.

Дітей цікавило, яка улюблена книга письменників, коли вони почали писати та чому стали створювати книжки. Чаклунство відбулося: діти зацікавилися новими книжками та читанням, не залишилися байдужими до новинок дитячої літератури.

Всі із задоволенням взяли участь в автограф-сесії, адже не кожного дня доводиться зустрічатися зі справжнім Чаклуном!