Мова і духовність нації.

2015-11-11

/Files/images/SAM_8074.JPG

До Дня української мови та писемності Кіровоградська міська центральна бібліотека провела День бібліографіїї: «Мова і духовність нації».

Зранку для вихованців дитячого садочку № 31 «Берізка» бібліотекарі провели оглядову екскурсію відділами книгозбірні.

Потім діти ознайомилися зі слайд-презентацією «Квітни мово наша рідна» та переглянули мультфільм про поводження з книгами «Грицеві книжки».

Маленькі відвідувачі продекламували вірші про рідну мову, показали театралізоване дійство «Казка про солом’яного бичка» та проспівали пісню: «Ой під вишнею, під черешнею».

Протягом дня бібліографії для молодших школярів були проведені ігрові завдання «Цікавий світ рідної мови». До уваги дорослої аудиторії була представлена книжкова виставка «Мови рідної краса» та проведений огляд бібліографічних покажчиків «Мова-найдорожчий скарб».

Користувачів мережі Інтернет протягом дня бібліотекарі знайомили зі списком словників української мови, які є у фонді Центральної бібліотеки.