Книжковий дім відкритий всім

2015-09-23

/Files/images/SAM_7718.JPG

Таку назву мав День відкритих дверей, який відбувся у Центральній бібліотеці.

Для користувачів були проведені екскурсії по бібліотеці. Акція «Стань читачем бібліотеки сьогодні» запрошувала безкоштовно записатися і 41 користувач скористався цією нагодою.

День відкритих дверей збігся у часі з Днем міста, тому майже всі заходи мали краєзнавчий напрямок.

Протягом дня бажаючі мали змогу переглянути презентації про наше місто та здійснити медіа-мандрівку «Старим трамваєм».

Матеріали краєзнавчої виставки «Кіровоград давній і сучасний» знайомили присутніх з історією нашого міста.

Фото-вікторина «Впізнай будинок за фрагментом» змусила замислитися не одного читача.

Бібліотекарі ознайомили користувачів з новими краєзнавчими виданнями.

Гадаємо, що всі, хто відвідав нашу бібліотеку, будуть зберігати шарм старого міста і шанобливо ставитись до історії своєї малої Батьківщини.

Свято завершилось, але двері книгозбірні завжди гостинно відкриті для наших користувачів

Інші фото можна переглянути у фотоальбомі.