Перемоги день ясний

2015-05-08

/Files/images/20150506_115411.jpg

У Центральній міській бібліотеці до відзначення Дня пам’яті та примирення і 70-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні була проведена низка заходів.

Історичний калейдоскоп «Із далеких сторінок війни» допоміг донести до молоді історичну правду про війну та її героїв, їх подвиги, радощі перемог та біль втрати бойових друзів .

Книги, альбоми, представлені на книжково-ілюстративній виставці «Подвиг. Пам’ять. Вдячність», переносять читачів у далекі героїчні дні боротьби народів проти нацизму.

Виставка-інсталяція з книг у формі цифри 9 стала фоном для проведення конкурсу «Я читаю вірші про війну».

Для всіх користувачів бібліотеки був корисним і цікавим майстер-клас із виготовлення символічної квітки маку.

Хочеться зібрати всі квіти землі і покласти їх до ніг ветеранів, та подякувати за той подвиг,який дав надію на мирне життя та на майбутнє.