Від ієрогліфів до літер"

2014-11-07

/Files/images/SAM_5181.JPG

Наша бібліотека продовжує проводити заходи , присвячені Дню української мови та писемності. Сьогодні бібліотекарі знову зустрілися з маленькими вихованцями, вже - дитячого садочка №27 «Вишенька».

Діти взнали, який тернистий шлях пройшла наша рідна мова, прослухавши історію виникнення писемності та переглянувши слайд-презентацію.

Малеча брала активну участь у заході, відгадуючи загадки та декламуючи підготовлені нею віршики про мову . Також діти ознайомились з цікавими книгами про мову, які має наша бібліотека. Це – енциклопедія «Ураїнська мова», мовокраїнознавчий словник-довідник «Україна в словах», «Мови чисте джерело» Хаткіної Н. та незвичними книгами для дітей - об’ємною казкою «Ріпка», «Червоною шапочкою», «Кіровоградські письменники-дітям». А ще, дітлахи прослухали звуки дикої природи, які доносилися з книги «Океан» та побачили на абонементі цікаві виставки: «Захопливий світ Астрід Ліндгрен», «Допитливому читачеві поза сторінками підручника», «Козацтво у слові писемному».